Hračky -50 % zľava na druhý kus / akcia trvá od 15. 5. 2024 do 2. 6. 2024 /

Obľúbené

Môj obchod

0

Pepco spolupracuje s Better Cotton

Better Cotton je jednou z najväčších svetových neziskových organizácií, ktorá sa venuje vzdelávaniu a podpore farmárov v oblasti udržateľnej produkcie bavlny. Len v rokoch 2019 – 2020 vyškolila BC na celom svete 2,4 milióna farmárov v udržateľnejších poľnohospodárskych postupoch, aby používali menej vody, starali sa o pôdu a prirodzené biotopy, obmedzovali používanie pesticídov a starali sa aj o spokojnosť a práva pracovníkov.

Produkty s logom BCI budú čoskoro dostupné v Pepco

V predajniach Pepco už čoskoro nájdete produkty označené logom Better Cotton. Logo BC však automaticky neznamená, že výrobok je vyrobený (úplne) z bavlny BC. Je to preto, že bavlna získaná prostredníctvom BC sa na ceste z poľa ku konečnému produktu mieša s inou bavlnou. BC to nazýva systém hmotnostnej rovnováhy. Je to rovnaké ako keď kupujete obnoviteľnú energiu: kúpou zelenej energie prispievate k rozvoju čistejšej výroby energie bez toho, aby ste boli schopní zaistiť, že cez vašu zásuvku bude prúdiť iba táto energia.

Do roku 2025 chce Pepco nakupovať 25 % bavlny zo zodpovednejších zdrojov.

Dodávaním bavlny cez BC prispievame ku zvyšovaniu štandardov produkcie bavlny a zároveň pomáhame farmárom a miestnemu životnému prostrediu. Prečítajte si viac na: https://bettercotton.org/

Zdielať:

Prečo sa oplatí nakupovať v Pepco?

Je vám vždy nablízku

Viac ako 100 predajní.

Vždy nízke ceny

V predajniach Pepco nájdete všetko, čo potrebujete a za nízke ceny.

Široký výber

V predajniach Pepco nájdete široký výber produktov pre seba, svoju rodinu a domácnosť.

Nakupujte bez obáv

Do 30 dní môžete zakúpený tovar vrátiť v ktorejkoľvek predajni na Slovensku.