Pokračujeme v akcii 3 za cenu 2 na hračky pre deti, hračky pre zvieratká a všetky vianočné produkty do domácnosti // akcia trvá od 1. 12. do 7. 12. 2023 //

Obľúbené

Môj obchod

0

O nás

PEPCO, to je neustály rozvoj

Sme európsky maloobchodný reťazec s oblečením pre celú rodinu a s doplnkami pre domácnosť za nízke ceny.

Naša spoločnosť začala pôsobiť v Poľsku pred viac než dvadsiatimi rokmi. Dnes pôsobíme vo viac než dvanástich európskych štátoch. Súčasne sme sa stali jedným z najpopulárnejších predajcov detského oblečenia a vedúcim dodávateľom dekoračných tovarov. Za náš úspech vďačíme ľuďom a ich nasadeniu..

Čo nás poháňa?

V centre nášho záujmu je predovšetkým zákazník. Rozvíjame sa tým, že reagujeme na jeho očakávania a potreby. Našou najväčšou prednosťou je široká ponuka výrobkov za dostupné ceny, útulné obchody a milá obsluha.
01

Naša misia

Našim zákazníkom poskytujeme najľahší prístup ku všetkým výrobkom, ktoré každodenne potrebujú a po ktorých túžia, na oblečenie svojej rodiny, ako aj na zariadenie a vedenie svojej domácnosti, a to za najnižšie ceny.
02

Naša vízia

Stať sa najväčšou, najlepšou, najlacnejšou a najznámejšou značkou obchodov pre rodinu a domácnosť v celej Európe.
03

Naša stratégia

Naša stratégia je založená na praktických pilieroch Väčšie – Lepšie – Jednoduchšie – Lacnejšie so zameraním na rozvoj podnikania a kultúry, pracovného prostredia, kariéry a odmien z hľadiska rozvoja ľudí.

Naše čísla
hovoria samé za seba!

>28 miliónov

ZÁKAZNÍKOV MESAČNE

>1000

OSÔB V CENTRÁLE V POĽSKU

>26 tisíc

ZAMESTNANCOV V 17 EURÓPSKYCH ŠTÁTOCH

>3 tisíc

OBCHODOV V 17 EURÓPSKYCH ŠTÁTOCH

>20 rokov

NEUSTÁLEHO ROZVOJA

>200 000 m2

SKLADOVACEJ PLOCHY V EURÓPE

Chceme sa dostať ku každému

Každý rok otvárame priemerne tristo nových obchodov a vstupujeme na aspoň dva nové európske trhy. Iba v priebehu poslednej dekády sa počet zamestnancov PEPCO zdesaťnásobil.
Sústredíme sa na poskytovanie čo najlepšej dostupnosti cenovo atraktívnych výrobkov, ale tiež na čo najširší geografický dosah.

Počet obchodov v jednotlivých krajinách:

Poľsko
1269
Česko
289
Slovensko
148
Rumunsko
448
Maďarsko
249
Slovinsko
39
Chorvátsko
122
Litva
82
Lotyšsko
60
Estónsko
36
Bulharsko
156
Taliansko
162
Srbsko
125
Španielsko
208
Rakúsko
73
Nemecko
54
Grčija
25
Portugalska
14
Bosna in Hercegovina
15

 

 

PEPCO je maloobchodná značka a rovnako ako ďalšie dve značky Poundland alebo Dealz patrí do spoločnosti PEPCO Group. Svojim zákazníkom, najmä rodinám so skromnejším rozpočtom, ponúka všetko, čo potrebujú na vybavenie a skrášlenie svojho domova, a to oblečenie, základné produkty pre domácnosť, dekorácie a rýchloobrátkový spotrebný tovar.

Viac ako 4 000 malých a stredných obchodov spoločnosti PEPCO Group nájdete v 19 európskych krajinách, konkrétne v nákupných centrách, maloobchodných parkoch alebo priamo na uliciach.

V máji 2021 vstúpila spoločnosť PEPCO Group na Varšavskú burzu cenných papierov.

 

Naša história, to je história úspechu!

2023

Objavujeme sa v Portugalsku a Bosne a Hercegovine.

2022

K PEPCO rodine sa pripája aj Nemecko a Grecko!

2021

K PEPCO rodine sa pripája aj Španielsko a Rakúsko!

2020

Otvárame obchody v Taliansku a Srbsku.

V Poľsku oslavujeme otvorenie 1000. obchodu PEPCO.
2019

Bulharsko obohatilo PEPCO rodinu.

2018

Prichádzame do Lotyšska a Estónska.

2017

Otvárame obchody v Chorvátsku, Slovinsku a v Litve.

2016

V priebehu necelých dvoch rokov zdvojnásobujeme počet obchodov – otvárame 1000. obchod PEPCO v Európe.

2015

PEPCO je možné navštíviť už aj v Rumunsku a Maďarsku.

2014

Oslavujeme otvorenie už 500. obchodu PEPCO.

od 2013

Naše obchody môžu prvýkrát využívať zákazníci mimo Poľska.

PEPCO vzniká v Česku a na Slovensku.
2007

Otvorenie 100. obchodu PEPCO.

2004

Otvorenie prvých 14 obchodov PEPCO v takých mestách ako: Poznaň, Bydgoszcz či Gdansk.

1999

Vytvorenie základov pre sieť predajní.

Naši zamestnanci sú vizitkou značky PEPCO!

Spoločnosť sa dynamicky rozvíja vďaka svojim zamestnancom a oni spolu s ňou – učia sa, ambiciózne sa rozvíjajú, postupujú na vyššie pozície.

PEPCO v súčasnosti zamestnáva vyše 26 000 ľudí, z ktorých väčšina pracuje v predajniach, viac ako 1 000 v centrále v Poznani a rovnaký počet v distribučných centrách v Maďarsku a Poľsku. V roku 2021 sme sa ocitli na rebríčku Forbes najlepších zamestnávateľov v Poľsku. Naši zamestnanci oceňujú PEPCO okrem iného pre atmosféru vo firme, medziľudské vzťahy, možnosti rozvoja a pracovné podmienky.

Počas piatich rokov som bola zodpovedná za jeden trh, a dnes, ako riaditeľka predaja pre južnú Európu, zodpovedám za osem rôznych štátov. Je to úžasná skúsenosť, pretože napriek jednoliatej organizačnej štruktúre, mám možnosť neustále spoznávať nové kultúry, trochu iné prístupy a postoje ku každodennému životu.
Keď sa ma niekto mimo PEPCO opýta na tajomstvo úspešného vývoja firmy, ktorý nepretržite trvá už viac ako 20 rokov, vždy odpoviem: skvelí zamestnanci a pracovná atmosféra založená na piatich hodnotách, ktorými sú rešpekt, čestnosť, spolupráca, nadšenie a zdokonaľovanie. Pracujem v spoločnosti PEPCO od prvého dňa jej existencie a zažívam to každý deň.
PEPCO je miesto medzinárodnej spolupráce. Pracujú tu spoľahliví ľudia, ktorí sa každodenne angažujú a spoločne dosahujú nové a nové úspechy. V IT oddelení na každého neustále čakajú nové výzvy a nové projekty. Medzi nami panuje kultúra učenia sa na chybách, preto je každá porážka považovaná za šancu naučiť sa niečo nové a rozvíjať sa.
Práca vo firme, ktorá sa stará o rozvoj a vzdelávanie, umožňuje zamestnancom realizovať vlastné nápady na spoločenské projekty, je splnením snov každého, kto chce pôsobiť v oblasti spoločenskej zodpovednosti podnikania.
Del družine Pepco sem že skoraj 10 let. Nisem pričakoval, da bom tako zelo ljubil svoje delo. Začel sem s pripravništvom, to naj bi bila kratka avantura po končanem šolanju, danes pa sem namestnik poslovodje. Delo mi je v veliko zadovoljstvo in hvaležna sem za priložnost za razvoj, ki sem jo v celoti izkoristila na vsaki izmed funkcij, ki sem jih opravljala.
Svojo kariero v podjetju Pepco sem začel kot vodja trgovine in to funkcijo opravljam še danes. Zahvaljujoč Pepcu imam možnost razvoja na področjih kot so: vodenje ekipe v različnih trgovinah, koordinacija odpiranja trgovin in tudi kot trener na delavnicah za nove vodstvene kadre

Staňte sa súčasťou nášho úspechu už dnes!

Zamestnanecké benefity
Profesné výzvy
Šanca na rozvoj
Systém školení
Medzinárodné prostredie
Priateľská atmosféra
Zamestnanecké zľavy
Rôzne benefity
… a mnoho iných!

Charitatívna činnosť

Pre PEPCO sú v oblasti sociálneho pôsobenia prioritou deti a organizácia ich voľného času, rozvoj, vzdelávanie a vyrovnávanie životných príležitostí. Spolupracujeme s neziskovými organizáciami, vytvárame vlastné programy pomoci, angažujeme sa ako dobrovoľníci. V každom štáte, v ktorom pôsobíme, realizujeme rozličné iniciatívy zamerané na deti.

Trvalo udržateľný rozvoj

Chceme podnikať udržateľným spôsobom so zameraním na niekoľko hlavných oblastí rozvoja, vrátane zamestnancov a zákazníkov, dodávateľského reťazca a infraštruktúry na podporu podnikania.

Poctivá práca prináša výsledky!

Mastercard Obchodník roka 2021

Mastercard Obchodník roka je prestížne ocenenie najlepších obchodníkov v jednotlivých kategóriách maloobchodu, ktoré je udeľované na základe výsledkov reprezentatívneho prieskumu. V...
Čítaj viac
Mastercard Obchodník roka je prestížne ocenenie najlepších obchodníkov v jednotlivých kategóriách maloobchodu, ktoré je udeľované na základe výsledkov reprezentatívneho prieskumu. V roku 2021 sa uskutočnil už deviaty ročník tejto súťaže a PEPCO sa stalo absolútnym víťazom v kategórii Obchodník roka s odevmi, a to predovšetkým vďaka vysokej miere dôvery zákazníkov. Krásne víťazstvo, a hlavne dôvera našich zákazníkov, nás veľmi teší!

Najzamestnávateľ 2019

Najzamestnávateľ je skratka pre Najatraktívnejší zamestnávateľ. Ide o prestížnu anketu, ktorú vyhlasuje spoločnosť Profesia a víťaza vyberá verejnosť. Výsledkom tejto ankety...
Čítaj viac
Najzamestnávateľ je skratka pre Najatraktívnejší zamestnávateľ. Ide o prestížnu anketu, ktorú vyhlasuje spoločnosť Profesia a víťaza vyberá verejnosť. Výsledkom tejto ankety je rebríček zamestnávateľov, ktorí dokážu ľudí na Slovensku osloviť svojim férovým prístupom k zamestnancom a prostrediam, ktoré pre svojich ľudí vytvárajú. Na našich zamestnancoch nám v PEPCO vždy záležalo, a preto si ocenenie v tejto súťaži veľmi vážime.

Najzamestnávateľ 2021

Najzamestnávateľ je skratka pre Najatraktívnejší zamestnávateľ. Ide o prestížnu anketu, ktorú vyhlasuje spoločnosť Profesia a víťaza vyberá verejnosť. Výsledkom tejto ankety...
Čítaj viac
Najzamestnávateľ je skratka pre Najatraktívnejší zamestnávateľ. Ide o prestížnu anketu, ktorú vyhlasuje spoločnosť Profesia a víťaza vyberá verejnosť. Výsledkom tejto ankety je rebríček zamestnávateľov, ktorí dokážu ľudí na Slovensku osloviť svojim férovým prístupom k zamestnancom a prostrediam, ktoré pre svojich ľudí vytvárajú. Na našich zamestnancoch nám v PEPCO vždy záležalo, a preto si ocenenie v tejto súťaži veľmi vážime.

Hviezda kvality obsluhy 2020

Ocenenie priznávané firmám za vysokú kvalitu obsluhy spotrebiteľov hodnotené poľským programom kvality obsluhy, ktorý počas celého roku robí prieskum spokojnosti spotrebiteľov...
Čítaj viac
Ocenenie priznávané firmám za vysokú kvalitu obsluhy spotrebiteľov hodnotené poľským programom kvality obsluhy, ktorý počas celého roku robí prieskum spokojnosti spotrebiteľov a každý rok spracúva milióny dát. Opätovne realizovaný prieskum súčasne ukazuje, že zákazníci PEPCO nás považujú za priaznivú a dôveryhodnú značku.

Super značka 2020

Ocenenie pre najviac rozvojové, rozpoznateľné a inovatívne značky pôsobiace na trhu v Poľsku. Značka PEPCO opäť získala ocenenie SUPER ZNAČKA 2020...
Čítaj viac
Ocenenie pre najviac rozvojové, rozpoznateľné a inovatívne značky pôsobiace na trhu v Poľsku. Značka PEPCO opäť získala ocenenie SUPER ZNAČKA 2020 za kvalitu, dôveru a renomé. V súťaži sa hodnotia: trhová pozícia jednotlivých značiek a ich napredovanie, kvalita výrobkov alebo služieb, ako aj úroveň dôvery zákazníkov.

Značka desaťročia

Špeciálne ocenenie priznané značke PEPCO v rámci jubilejnej edície programu „Dobrá značka – kvalita, dôvera, renomé“ za pravidelné víťazstvá v súťaži...
Čítaj viac
Špeciálne ocenenie priznané značke PEPCO v rámci jubilejnej edície programu „Dobrá značka – kvalita, dôvera, renomé“ za pravidelné víťazstvá v súťaži v rokoch 2009 – 2019. PEPCO je jedinou ocenenou značkou maloobchodnej siete a najoceňovanejšou spoločnosťou medzi spotrebiteľmi a trhovými expertmi už desať rokov!

Hviezda kvality obsluhy 2019

Ocenenie priznávané firmám za vysokú kvalitu obsluhy spotrebiteľov hodnotené Poľským programom kvality obsluhy, ktorý počas celého roku robí prieskum spokojnosti spotrebiteľov...
Čítaj viac
Ocenenie priznávané firmám za vysokú kvalitu obsluhy spotrebiteľov hodnotené Poľským programom kvality obsluhy, ktorý počas celého roku robí prieskum spokojnosti spotrebiteľov a každý rok spracúva milióny dát. Opätovne realizovaný prieskum súčasne ukazuje, že zákazníci PEPCO nás považujú za priaznivú a dôveryhodnú značku.

Super značka 2019

Ocenenie pre najviac rozvojové, rozpoznateľné a inovatívne značky pôsobiace na trhu v Poľsku. Značka PEPCO opäť získala ocenenie SUPER ZNAČKA 2019...
Čítaj viac
Ocenenie pre najviac rozvojové, rozpoznateľné a inovatívne značky pôsobiace na trhu v Poľsku. Značka PEPCO opäť získala ocenenie SUPER ZNAČKA 2019 za kvalitu, dôveru a renomé. V súťaži sa hodnotia: trhová pozícia jednotlivých značiek a ich napredovanie, kvalita výrobkov alebo služieb, ako aj úroveň dôvery zákazníkov.

Forbes Diamonds 2018

Rebríček najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. V porozumení s redakciou mesačníka „Forbes“ a na základe údajov, ktoré zhromaždila prieskumná agentúra...
Čítaj viac
Rebríček najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. V porozumení s redakciou mesačníka „Forbes“ a na základe údajov, ktoré zhromaždila prieskumná agentúra Bisnode Polska, vytvára sa zoznam firiem, ktoré dosahujú pozitívne hodnotenia dôveryhodnosti. Spoločnosť PEPCO sa opäť stala jedným z výhercov súťaže.

Hviezda kvality obsluhy 2018

Ocenenie priznávané firmám za vysokú kvalitu obsluhy spotrebiteľov hodnotené Poľským programom kvality obsluhy, ktorý počas celého roku robí prieskum spokojnosti spotrebiteľov...
Čítaj viac
Ocenenie priznávané firmám za vysokú kvalitu obsluhy spotrebiteľov hodnotené Poľským programom kvality obsluhy, ktorý počas celého roku robí prieskum spokojnosti spotrebiteľov a každý rok spracúva milióny dát. Opätovne realizovaný prieskum súčasne ukazuje, že zákazníci PEPCO nás považujú za priaznivú a dôveryhodnú značku.

Super značka 2018

Ocenenie pre najviac rozvojové a rozpoznateľné značky prítomné na trhu v Poľsku. Značka PEPCO bola opäť veľmi vysoko hodnotená, a vďaka...
Čítaj viac
Ocenenie pre najviac rozvojové a rozpoznateľné značky prítomné na trhu v Poľsku. Značka PEPCO bola opäť veľmi vysoko hodnotená, a vďaka tomu získala ocenenie SUPER ZNAČKA 2018 za kvalitu, dôveru a renomé. V súťaži sa hodnotia: trhová pozícia jednotlivých značiek a ich napredovanie, kvalita výrobkov alebo služieb, ako aj úroveň dôvery zákazníkov.

AI Excellence Award 2017

Prestížne ocenenie Best Retailer of the Year 2017 a AI Excellence Award za najväčší úspech 2017: 1000. otvorený obchod. Ocenenia udelené...
Čítaj viac
Prestížne ocenenie Best Retailer of the Year 2017 a AI Excellence Award za najväčší úspech 2017: 1000. otvorený obchod. Ocenenia udelené AI Global Media.

Super značka 2017

Ocenenie pre najviac rozvojové a rozpoznateľné značky prítomné na trhu v Poľsku.
Ocenenie pre najviac rozvojové a rozpoznateľné značky prítomné na trhu v Poľsku.

Hviezda kvality obsluhy 2017

Ocenenie, ktoré firmám za vysokú kvalitu obsluhy spotrebiteľa udeľuje Poľský program kvality obsluhy.
Ocenenie, ktoré firmám za vysokú kvalitu obsluhy spotrebiteľa udeľuje Poľský program kvality obsluhy.

Diamanty Forbes 2017

Už desiatykrát v spolupráci s redakciou mesačníka „Forbes“ prieskumná agentúra Bisnode Polska vytvorila zoznam najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Pre...
Čítaj viac
Už desiatykrát v spolupráci s redakciou mesačníka „Forbes“ prieskumná agentúra Bisnode Polska vytvorila zoznam najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Pre tie firmy, ktoré v posledných troch rokoch najrýchlejšie zväčšovali svoju hodnotu. Spoločnosť PEPCO v rebríčku oceňovaných firiem v regióne Veľkopoľska získala 1. miesto.

Retailers' Awards 2016

Retail Awards patrí v Poľsku medzi najväčšie podujatie, na ktorom sa každoročne zúčastňuje niekoľko stoviek najdôležitejších investorov a developerov zo strednej...
Čítaj viac
Retail Awards patrí v Poľsku medzi najväčšie podujatie, na ktorom sa každoročne zúčastňuje niekoľko stoviek najdôležitejších investorov a developerov zo strednej a východnej Európy. Firma PEPCO zvíťazila v kategórii Best Expansion, a náš operačný riaditeľ Marcin Stańko bol nominovaný na ocenenie Best Manager of the Year.

Dobrá značka 2016

Ocenenie je udeľované najviac inovatívnym, rozvojovým a rozpoznateľným poľským značkám. V súťaži sa hodnotia: trhová pozícia jednotlivých značiek a ich napredovanie,...
Čítaj viac
Ocenenie je udeľované najviac inovatívnym, rozvojovým a rozpoznateľným poľským značkám. V súťaži sa hodnotia: trhová pozícia jednotlivých značiek a ich napredovanie, kvalita výrobkov alebo služieb, ako aj úroveň dôvery zákazníkov. PEPCO získalo titul „Dobrá značka“ už tretíkrát za sebou.

Forbes Diamonds 2016

Rebríček najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Na základe údajov zhromaždených prieskumnými agentúrami sa vytvára databáza firiem, ktoré získali pozitívne hodnotenie...
Čítaj viac
Rebríček najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Na základe údajov zhromaždených prieskumnými agentúrami sa vytvára databáza firiem, ktoré získali pozitívne hodnotenie dôveryhodnosti. Spoločnosť PEPCO sa opäť stala jedným z výhercov súťaže.

Gepardy biznisu 2015

Rebríček víťazov sa vytvára na základe nárastu trhovej hodnoty. Analyzované sú spoločnosti, ktoré v poslednom období dosiahli príslušné výnosy a zisk,...
Čítaj viac
Rebríček víťazov sa vytvára na základe nárastu trhovej hodnoty. Analyzované sú spoločnosti, ktoré v poslednom období dosiahli príslušné výnosy a zisk, a majú kladnú hodnotu kapitálu. Finančné výsledky poľských firiem analyzuje Inštitút európskeho biznisu.

Retailers' Awards 2014

Gala CEE Retail Awards patrí v Poľsku medzi najväčšie podujatie odvetvia komerčných nehnuteľností, na ktorom sa každoročne zúčastňuje niekoľko stoviek najdôležitejších...
Čítaj viac
Gala CEE Retail Awards patrí v Poľsku medzi najväčšie podujatie odvetvia komerčných nehnuteľností, na ktorom sa každoročne zúčastňuje niekoľko stoviek najdôležitejších investorov a developerov zo strednej a východnej Európy. Spoločnosť PEPCO zvíťazila v kategórii Discount Retailer of the Year 2014.