Hračky -50 % zľava na druhý kus / akcia trvá od 15. 5. 2024 do 2. 6. 2024 /

Obľúbené

Môj obchod

0

Najčastejšie otázky

Máte otázku a nenašli ste odpoveď na našom webe? Odporúčame vám prečítať si nižšie uvedený zoznam.

Predajne

Odporúčame vám použiť náš vyhľadávač predajní. Nájdete tam mapu všetkých predajní Pepco po celej krajine.

Naše predajne nemajú telefóny určené pre zákazníkov. Ak máte akékoľvek otázky, navštívte danú predajňu alebo kontaktujte náš zákaznícky servis: zakaznik@pepco.sk.

Použite náš vyhľadávač predajní Pepco. Nájdete tam mapu zobrazujúcu umiestnenie všetkých našich predajní v krajine s ich úplnými adresami a otváracou dobou.

Pepco predáva iba v kamenných predajniach. Od samého začiatku sa sústredíme na vytváranie perfektne umiestnených a vyzdobených tradičných predajní. Náš obchodný reťazec je dostatočne veľký na to, aby zabezpečil čo najväčšej skupine zákazníkov priamy prístup k širokej ponuke produktov. Chceme zostať v blízkosti našich zákazníkov, ktorí nás môžu nájsť v mestských centrách a v nákupných centrách, kde spolu s predajňami potravín a reštauráciami poskytujeme komplexnú ponuku.

Neustále pracujeme na vývoji našej siete kamenných predajní. Chceme byť čo najbližšie k našim zákazníkom. Dúfame, že čoskoro oslávime otvorenie nového obchodu Pepco aj u vás.

Horná lišta ponuky obsahuje rozbaľovací zoznam všetkých krajín, v ktorých máme obchody. Anglické jazykové verzie webových stránok ponúkajú vyhľadávač predajní Pepco. Pomocou neho si môžete pozrieť všetky miesta obchodov pre každú krajinu, v ktorej pôsobíme.

Vrátenie, reklamácie, záruka

Všetky naše predajne ponúkajú záruku vrátenia peňazí: do 30 dní môžu zákazníci vrátiť produkt neporušený a v stave „ako nový“ spolu s dokladom o kúpe – pokladničným bločkom a neporušenou cenovkou. Viac informácií o záruke vrátenia peňazí nájdete tu.

Áno, tovar môžete vrátiť v ktorejkoľvek predajni Pepco. Viac sa dočítate tu.

To, žiaľ, nemôžete urobiť. Na odhlásenie predaného produktu a opätovné zaradenie do zásob tovaru je potrebné potvrdenie.

To, žiaľ, nemôžete urobiť. Vyžadujeme, aby ste tovar vrátili neporušený s balením a visačkou „ako nový“ v predajnom stave.

Niektorý tovar na osobné použitie nie je možné vrátiť. Celý zoznam je k dispozícii TU.

Po vybavení reklamácie alebo vrátení produktu by mala byť refundácia na platobnú kartu pripísaná na účet do 14 dní od prijatia reklamácie alebo vrátenia produktu.

Záručná doba na výrobky zakúpené v predajniach Pepco je 2 roky. V prípade, že počas záručnej doby zistíte akékoľvek chyby kvality, odporúčame vám reklamovať v ktorejkoľvek predajni. Viac informácií nájdete TU.

Reklamácie prijímame v každej predajni Pepco. Stačí priniesť chybný produkt, pokladničný bloček a vyplniť reklamačný formulár. Vašu sťažnosť vybavíme v zákonnej lehote 30 dní. Viac informácií nájdete TU.

Ak bola vaša reklamácia zamietnutá a vy s rozhodnutím nesúhlasíte, máte právo sa odvolať v predajni Pepco. Postup sa riadi rovnakými pravidlami ako bežná reklamácia.

Vrátenie tovaru je možné vykonať do 30 dní od zakúpenia plnohodnotného produktu s originálnou visačkou a pokladničným bločkom ako dôkazom o kúpe. Na druhej strane má zákazník právo na reklamáciu akéhokoľvek (ne)plnohodnotného (použitého) produktu do 2 rokov od jeho kúpy, ak zistí akékoľvek nedostatky v kvalite. Reklamácie je možné realizovať na základe pokladničného bločku. Vrátenie aj reklamáciu je možné vykonať v ktorejkoľvek predajni Pepco.

Sťažnosti a pochvaly je možné hlásiť prostredníctvom kontaktného formuláru dostupného na našom webe, zaslaním správy na adresu: zakaznik@pepco.sk alebo priamo v predajni vyplnením formuláru zákazníckeho prieskumu, ktorý je poskytnutý zákazníkovi na požiadanie.

Produkty

Ďakujeme, že ste sa nás s dôverou obrátili s vašou otázkou ohľadom overenia skladovej dostupnosti našich produktov. Veľmi si vážime vášho záujmu o naše produkty. Za prípadné nepríjemnosti sa vám vopred ospravedlňujeme, ale aktuálne nemáme k dispozícií možnosť overenia dostupnosti v sieti našich predajní.

Nie, táto možnosť zatiaľ nie je k dispozícii.

Online ponuka (nie leták) sa môže líšiť od skladových zásob dostupných v danej predajni (niektoré produkty môžu byť dostupné iba na vybraných miestach). Upozorňujeme, že fotografie na webových stránkach obsahujú príklady produktov a môžu sa mierne líšiť od skutočných produktov.

Tovar dodávame do našich obchodov 3 alebo 4 krát týždenne. Dni dodania sa môžu v jednotlivých predajniach líšiť.

Naše výrobky nájdete v papierových letákoch a online, na webových stránkach, na našom oficiálnom facebookovom profile, na Instagrame alebo v newsletteri. A ak chcete ešte viac inšpirácie, neváhajte navštíviť našu špeciálnu platformu inspiracie.pepco.sk!

Informácie o aktuálnych zľavách sú k dispozícii v papierových letákoch a online, na webových stránkach, na našom oficiálnom profile na Facebooku, na Instagrame alebo v newsletteri.

Služby a platba

Nie, táto možnosť zatiaľ nie je k dispozícii.

Nie, táto možnosť zatiaľ nie je k dispozícii.

Nie, táto možnosť zatiaľ nie je k dispozícii.

Nie, táto možnosť zatiaľ nie je k dispozícii.

Nie, pokladničné bločky sa pri nákupe vytlačia iba raz a nemožno ich duplikovať ani replikovať.

Áno, v našom obchode je k dispozícii nádoba na batérie.

Spolupráca

Kontaktujte nás pomocou formulára dostupného na našej webovej stránke. Vyberte možnosť „Spolupráca v oblasti nájmu“.

Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára, ktorý je k dispozícii na našej webovej stránke. Vyberte možnosť „Zákaznícky servis“. Vaša správa bude odoslaná na príslušné oddelenie.

Všetky aktuálne pracovné ponuky v obchode nájdete na našom webe v záložke Kariéra. Prihlášky je možné podávať prostredníctvom našej webovej stránky alebo priamo v predajni, kde chcete pracovať. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa náborového procesu, použite kontaktný formulár, ktorý je k dispozícii na našej webovej stránke. Nájdete ho v časti „Nábor zamestnancov“.

Všetky aktuálne pracovné ponuky ústredia nájdete na našom webe v záložke Kariéra. Prihlášky je možné podať prostredníctvom našej webovej stránky. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa náborového procesu, použite kontaktný formulár, ktorý je k dispozícii na našej webovej stránke. Nájdete ho v časti „Nábor zamestnancov“.

Všetky aktuálne ponuky pracovných miest Distribučného centra nájdete na našom webe v záložke Kariéra. Žiadosti je možné podávať prostredníctvom našej webovej stránky alebo priamo v sklade, kde chcete pracovať. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa náborového procesu, použite kontaktný formulár, ktorý je k dispozícii na našej webovej stránke. Nájdete ho v časti „Nábor zamestnancov“.

Navštívte záložku pre Kariéru. Nájdete tam všetky základné informácie týkajúce sa práce v rôznych oblastiach a oddeleniach našej spoločnosti. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa charakteru konkrétnej pracovnej pozície, vyplňte kontaktný formulár, ktorý je k dispozícii na našej webovej stránke. Nájdete ho v časti „Nábor zamestnancov“.

Navštívte záložku pre Kariéru. Nájdete tam informácie týkajúce sa učňovskej prípravy a stáží v spoločnosti Pepco a pracovných ponúk na tieto pozície. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa týchto oblastí, vyplňte kontaktný formulár, ktorý je k dispozícii na našej webovej stránke. Nájdete ho v časti „Nábor zamestnancov“.

Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa náborového procesu, vyplňte kontaktný formulár, ktorý je k dispozícii na našej webovej stránke. Nájdete ho v časti „Nábor zamestnancov“.

Prečo sa oplatí nakupovať v Pepco?

Je vám vždy nablízku

Viac ako 100 predajní.

Vždy nízke ceny

V predajniach Pepco nájdete všetko, čo potrebujete a za nízke ceny.

Široký výber

V predajniach Pepco nájdete široký výber produktov pre seba, svoju rodinu a domácnosť.

Nakupujte bez obáv

Do 30 dní môžete zakúpený tovar vrátiť v ktorejkoľvek predajni na Slovensku.