Plastové úložné boxy – zľava -50 % na druhý kus / Akcia platí od 16. 7. do 29. 7. 2024 / Mrknite na

Obľúbené (0)

Môj obchod

0

Charitatívna činnosť

Spolupracujeme s

Nadácia pre deti Slovenska - Hodina deťom

Chceme, aby všetky deti prežívali šťastné detstvo. Je našou úlohou zlepšovať ich podmienky pre rozvoj, ak im to nebolo dopriate v rodinnom či školskom prostredí.Našim cieľom je systematicky a dlhodobo pracovať na zmene v živote detí a mladých ľudí. V súčasnosti sa zameriavame na organizácie, ktoré primárne pomáhajú deťom v krízových situáciách a akútnom ohrození.
Grantový program Hodina deťom spravuje Nadácia pre deti Slovenska, mimovládna nezisková organizácia s celoslovenskou pôsobnosťou, ktorej poslaním je podporovať mnohostranný rozvoj osobnosti dieťaťa a mladého človeka.
Prostredníctvom grantového programu Hodina deťom a grantovej výzvy Pepco finančne podporujeme organizácie pracujúce s deťmi na Slovensku.

Otvoriť stránku NDS / Hodina deťom

SOS Detské dedinky

V európskych štátoch v ktorých sú obchody PECO spolupracujeme s miestnymi dedinkami, ktoré patria do medzinárodnej organizácie SOS Children’s Villages. Organizácia pomáha opusteným deťom a deťom, ktorým hrozí strata rodičovskej starostlivosti, čo najlepšie sa pripraviť na dospelý život. Pepco podporuje realizáciu rôznorodých vzdelávacích a rekreačných projektov v Dedinkách.

Otvoriť stránku SOS Detské dedinky

 Zákazníci Pepco tiež pomáhajú

Charitatívne medvedíky

V ponuke hračiek Pepco je aj výnimočný pár charitatívnych medvedíkov. 100 % zisku z ich predaja je určený pre Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar. Kúpou medvedíka podporíte našu iniciatívu.

Reklamné tašky

Všetky spoločensky zamerané aktivity v plnej miere financujeme zo ziskov pochádzajúcich z predaja reklamných tašiek a tašiek na viacnásobné použitie v našich obchodoch. Naše tašky sú tašky typu ecoLoop, ktoré sa vyrábajú z 80 % z fóliových odpadov pochádzajúcich z recyklácie a dajú sa na 100 % recyklovať. Takým spôsobom sa snažíme znižovať negatívny dopad plastiku na naše životné prostredie, a prostriedky získané z predaja určujeme na šľachetné ciele.

Prečo sa oplatí nakupovať v Pepco?

Je vám vždy nablízku

Viac ako 100 predajní.

Vždy nízke ceny

V predajniach Pepco nájdete všetko, čo potrebujete a za nízke ceny.

Široký výber

V predajniach Pepco nájdete široký výber produktov pre seba, svoju rodinu a domácnosť.

Nakupujte bez obáv

Do 30 dní môžete zakúpený tovar vrátiť v ktorejkoľvek predajni na Slovensku.