Obľúbené (0)

Môj obchod

0

Plníme potreby našich zákazníkov

Z tohto dôvodu je náš proces vybavovania sťažností jednoduchý a rýchly. Pri nákupe tovaru v predajniach Pepco máte vždy 2 roky na uplatnenie reklamácie, ak v tom čase spozorujete akékoľvek chyby súvisiace s kvalitou zakúpeného produktu.

Reklamačný poriadok v spoločnosti Pepco

Musíte len navštíviť ktorúkoľvek predajňu Pepco, kde vyplníte reklamačný formulár, ktorý je k dispozícii pri pokladni. Nezabudnite si so sebou vziať chybný produkt spolu s dokladom o kúpe – bločkom z pokladne.

Reklamácia bude vybavená v zákonom stanovených 30 dňoch, budeme vás podľa vlastného uváženia informovať telefonicky, klasickou poštou alebo e-mailom.

 

Ako reklamovať produkt?

01

Prídite s produktom a dokladom o kúpe.

Na uplatnenie reklamácie v ktorejkoľvek predajni máte až 2 roky od dátumu nákupu. Vezmite so sebou predmetný produkt spolu s dokladom o kúpe - bločkom z pokladne.

02

Vyplňte reklamačný formulár

Požiadajte pokladníčku v predajni o formulár. Vyplnený formulár s poškodeným produktom odovzdajte v predajni.

03

Počkajte si na rozhodnutie o reklamácii

Do 30 pracovných dní od dátumu reklamácie vás budeme informovať o kladnom alebo zamietavom rozhodnutí.

04

Obdržanie náhrady za reklamovaný tovar

V prípade kladného rozhodnutia navštívte predajňu, v ktorej ste podali reklamáciu, a obdržíte späť náhradu.

Najčastejšie otázky

Všetky naše predajne ponúkajú záruku vrátenia peňazí: do 30 dní môžu zákazníci vrátiť produkt neporušený a v stave „ako nový“ spolu s dokladom o kúpe – pokladničným bločkom a neporušenou cenovkou. Viac informácií o záruke vrátenia peňazí nájdete tu.

Áno, tovar môžete vrátiť v ktorejkoľvek predajni Pepco. Viac sa dočítate tu.

To, žiaľ, nemôžete urobiť. Na odhlásenie predaného produktu a opätovné zaradenie do zásob tovaru je potrebné potvrdenie.

To, žiaľ, nemôžete urobiť. Vyžadujeme, aby ste tovar vrátili neporušený s balením a visačkou „ako nový“ v predajnom stave.

Niektorý tovar na osobné použitie nie je možné vrátiť. Celý zoznam je k dispozícii TU.

Po vybavení reklamácie alebo vrátení produktu by mala byť refundácia na platobnú kartu pripísaná na účet do 14 dní od prijatia reklamácie alebo vrátenia produktu.

Záručná doba na výrobky zakúpené v predajniach Pepco je 2 roky. V prípade, že počas záručnej doby zistíte akékoľvek chyby kvality, odporúčame vám reklamovať v ktorejkoľvek predajni. Viac informácií nájdete TU.

Reklamácie prijímame v každej predajni Pepco. Stačí priniesť chybný produkt, pokladničný bloček a vyplniť reklamačný formulár. Vašu sťažnosť vybavíme v zákonnej lehote 30 dní. Viac informácií nájdete TU.

Ak bola vaša reklamácia zamietnutá a vy s rozhodnutím nesúhlasíte, máte právo sa odvolať v predajni Pepco. Postup sa riadi rovnakými pravidlami ako bežná reklamácia.

Vrátenie tovaru je možné vykonať do 30 dní od zakúpenia plnohodnotného produktu s originálnou visačkou a pokladničným bločkom ako dôkazom o kúpe. Na druhej strane má zákazník právo na reklamáciu akéhokoľvek (ne)plnohodnotného (použitého) produktu do 2 rokov od jeho kúpy, ak zistí akékoľvek nedostatky v kvalite. Reklamácie je možné realizovať na základe pokladničného bločku. Vrátenie aj reklamáciu je možné vykonať v ktorejkoľvek predajni Pepco.

Sťažnosti a pochvaly je možné hlásiť prostredníctvom kontaktného formuláru dostupného na našom webe, zaslaním správy na adresu: zakaznik@pepco.sk alebo priamo v predajni vyplnením formuláru zákazníckeho prieskumu, ktorý je poskytnutý zákazníkovi na požiadanie.

Naše kolekcie

Kolekcia letných doplnkov

Prázdniny plné dobrodružstva

Tak veľa, za tak málo!

Letné SUPER HITY

Svet mamičiek a detí

Prečo sa oplatí nakupovať v Pepco?

Je vám vždy nablízku

Viac ako 100 predajní.

Vždy nízke ceny

V predajniach Pepco nájdete všetko, čo potrebujete a za nízke ceny.

Široký výber

V predajniach Pepco nájdete široký výber produktov pre seba, svoju rodinu a domácnosť.

Nakupujte bez obáv

Do 30 dní môžete zakúpený tovar vrátiť v ktorejkoľvek predajni na Slovensku.