Moja predajňa
LOADER
Menu
Produkty

Najzamestnávateľ 2022

Spoločnosť Profesia vyhlasuje aj tento rok prestížnu anketu NAJZAMESTNÁVATEĽ, v ktorej sme opäť získali miesto súťažiaceho. Preto chceme všetkých našich zákazníkov, zamestnancov, potenciálnych zamestnancov aj priaznivcov požiadať o zaslanie hlasu. O víťazovi totiž rozhoduje široká verejnosť.

 

Zaujala vás niekedy naša pracovná ponuka? Prezraďte nám, ktorý z našich benefitov vás najviac láka. Je to možnosť kariérneho rastu, bezplatné vzdelávanie, flexibilný pracovný čas, odmena za dobré výsledky, príspevok na dovolenku alebo niečo iné? Mrknite sa a hlasujte.

 

Kliknite na náš profil v súťaži a pošlite nám svoj hlas v anonymnom hlasovaní. Anketa je skvelou príležitosťou, ako sa novým spôsobom predstaviť našim zákazníkom no najmä zaujať tých naj kandidátov do nášho tímu a byť stále lepší. A navyše každý, kto sa zapojí do hlasovania, bude automaticky zaradený do súťaže o hodnotné ceny od spoločnosti Profesia. Pravidlá súťaže nájdete na stránkach organizátora.

 

Veľká PEPCO rodina nie je len pekná fráza. Len vďaka spokojným a usmievavým zamestnancom môžeme rásť do stále väčších rozmerov a prinášať tak radosť stále väčšiemu množstvu spokojných zákazníkov. 💖

 

Mohlo by sa vám tiež páčiť: