Obľúbené

Môj obchod

0

Spoločnosť Profesia vyhlasuje aj tento rok prestížnu anketu NAJZAMESTNÁVATEĽ, v ktorej sme opäť získali miesto súťažiaceho. Preto chceme všetkých našich zákazníkov, zamestnancov, potenciálnych zamestnancov aj priaznivcov požiadať o zaslanie hlasu. O víťazovi totiž rozhoduje široká verejnosť.

 

Zaujala vás niekedy naša pracovná ponuka? Prezraďte nám, ktorý z našich benefitov vás najviac láka. Je to možnosť kariérneho rastu, bezplatné vzdelávanie, flexibilný pracovný čas, odmena za dobré výsledky, príspevok na dovolenku alebo niečo iné? Mrknite sa a hlasujte.

 

Kliknite na náš profil v súťaži a pošlite nám svoj hlas v anonymnom hlasovaní. Anketa je skvelou príležitosťou, ako sa novým spôsobom predstaviť našim zákazníkom no najmä zaujať tých naj kandidátov do nášho tímu a byť stále lepší. A navyše každý, kto sa zapojí do hlasovania, bude automaticky zaradený do súťaže o hodnotné ceny od spoločnosti Profesia. Pravidlá súťaže nájdete na stránkach organizátora.

 

Veľká PEPCO rodina nie je len pekná fráza. Len vďaka spokojným a usmievavým zamestnancom môžeme rásť do stále väčších rozmerov a prinášať tak radosť stále väčšiemu množstvu spokojných zákazníkov. 💖

 

Prečo sa oplatí nakupovať v Pepco?

Je vám vždy nablízku

Viac ako 100 predajní.

Vždy nízke ceny

V predajniach Pepco nájdete všetko, čo potrebujete a za nízke ceny.

Široký výber

V predajniach Pepco nájdete široký výber produktov pre seba, svoju rodinu a domácnosť.

Nakupujte bez obáv

Do 30 dní môžete zakúpený tovar vrátiť v ktorejkoľvek predajni na Slovensku.