Moja predajňa
LOADER
Menu
Produkty
15
Taburetka
skladacia, s mäkkým poťahom,
ø 45 cm, výška 42 cm
7
Vankúš
s obliečkou zo 100 % bavlny,
45 x 45 cm

OÁZA v etno štýle

Obklopte sa etno vzormi, príjemnými textúrami a tlmenými farbami a nechajte svoju myseľ v pokoji odpočívať. Dizajn našej novej kolekcie bytových doplnkov je inšpirovaný harmonickým životom prastarých kultúr a prírodným bohatstvom našej nádhernej planéty.

Drevo je dokonalý prírodný materiál, ktorý vám vo vašom domove pomôže vytvoriť priateľskú a upokojujúcu atmosféru. Drevené rámiky, boxy a košíky doslova „zahrejú” každý interiér, vrátane toho striedmeho a minimalistického. Textílie v jemných, ale zároveň zaujímavých a sviežich farbách dodajú každej miestnosti útulnosť. Interiér v etno štýle skvele doplní riad pripomínajúci keramické výrobky primitívnych kmeňov. Taniere a misky v pieskovom odtieni sa stanú ozdobou každého stola. Tak dobrú chuť!

4
Tanier
hlboký,
objem 550 ml
2
50
Obrázok
na plátne,
35 x 40 cm
5
Fotorámik
na 6 fotografií,
42,7 x 42,7 x 2,5 cm
7
Svietiaca LED reťaz
20 svetielok
5
Fotorámik
na 3 fotografie, stojací,
15 x 6,8 x 0,8 cm

Predstavené produkty sú informáciou o našej ponuke a v predajniach budú k dispozícii júna 2021. Ponuka sa v jednotlivých obchodoch môže líšiť cenou, množstvom a dostupnosťou sortimentu (niektoré produkty budú dostupné len vo vybraných predajniach). Fotografie produktov sú ilustratívne a môžu sa od reality mierne líšiť.

Ponuka platí do vypredania zásob.

Mohlo by sa vám tiež páčiť: