Moja predajňa
LOADER
Menu
Produkty

Nadčasové a s nádychom prírody 

Ak milujete prírodu, budete milovať aj dekorácie, ktoré skvelo ozdobia váš dom či byt: zelené rastlinné motívy, police a doplnky z čierneho kovu alebo koše vo farbách dreva. S ich pomocou vytvoríte interiér v loftovom štýle alebo napríklad útulný kútik, ktorý vás poteší svojou prírodnou krásou. Túto kolekciu perfektne zladíte aj s naším bytovým textilom a oáza pokoja a oddychu bude na svete!

Páči sa vám interiér inšpirovaný prírodou? V tom prípade vás určite potešia doplnky z prírodných látok a materiálov príjemných na dotyk. Nechajte sa ohromiť našou novou textilnou kolekciou a skombinujte ju napríklad s minimalistickým interiérom svojej obývačky. Výsledok bude dokonalý!

Predstavené produkty sú informáciou o našej ponuke a v predajniach budú k dispozícii od januára. Ponuka sa v jednotlivých obchodoch môže líšiť cenou, množstvom a dostupnosťou sortimentu (niektoré produkty budú dostupné len vo vybraných predajniach). Fotografie produktov sú ilustratívne a môžu sa od reality mierne líšiť.

Ponuka platí do vypredania zásob.

Mohlo by sa vám tiež páčiť:

#pepcoinšpirácia