Moja predajňa
LOADER
Menu
Produkty

V novej kolekcii nájdete pohodlné a teplé kardigány, nadčasové džínsové šaty a celú škálu topov a svetrov v módnych farbách. Jesenná kolekcia dámskeho oblečenia bola vytvorená tak, aby si každá z vás mohla pre seba vytvoriť dokonalý outfit. 

 

Niekedy stačí naozaj málo, aby ste sa cítili výnimočne.

Klasické pletené svetre v kombinácii s bavlnenou blúzkou sú osvedčeným receptom na jesenný styling.

Klasické oblečenie je stále trendy. Kolekcia obsahuje nové modely búnd v módnych farbách, pohodlné tričká a športové mikiny, ktoré môžete nosiť každý deň.
Skombinujte jednotlivé kúsky oblečenia netradične. Napríklad si k tričku a džínsom dajte podpätky a získate večerný look.

Nadčasové strihy vám dodajú sebavedomie v akejkoľvek situácii. Kolekcia obsahuje vzdušné košele, pohodlné nohavice a mikiny, ktoré dokonale sedia každému typu postavy. 

Mixujte a vyberte si! Napríklad pohodlnú mikinu s džínsami alebo elegantný sveter s legínami. To vám zaručí originálny štýl!
Vkusné šaty a priliehavé sukne sú esenciou ženskej elegancie. A elegantná sukňa vyzerá najlepšie so vzdušnou blúzkou alebo košeľou v pastelovom odtieni. Mrknite sa!

Predložená ponuka bude k dispozícii v obchodoch PEPCO od 26. augusta 2021 a platí do vypredania zásob. Ponuka v obchodoch sa môže líšiť z hľadiska množstva a dostupnosti sortimentu. Fotografie ukazujú príklady vzorov produktov a môžu sa mierne líšiť od reality.

Mohlo by sa vám tiež páčiť: