Moja predajňa
LOADER
Menu
Produkty

Hľadáte jedinečné nohavice, ktoré budú dokonalým základom pre váš každodenný styling? Džínsovina nikdy nevyjde z módy, a preto ju v PEPCO

nájdete za atraktívne ceny. Objavte kolekciu pre celú rodinu a kombinujte, upravujte a stylujte ju na rôzne príležitosti tak, ako sa vám to páči!

Hľadáte jedinečné nohavice, ktoré budú dokonalým základom pre váš každodenný styling? Džínsovina nikdy nevyjde z módy, a preto ju v PEPCO nájdete za atraktívne ceny. Objavte kolekciu pre celú rodinu a kombinujte, upravujte a stylujte ju na rôzne príležitosti tak, ako sa vám to páči!

Skinny strih, ktorý zvýrazní pás a boky, klasický strih s rovnými nohavicami, trendy džínsy s obnoseným vzhľadom alebo mom fit s vysokým pásom? Je to len na vás! Kolekcia PEPCO poteší ženy, mužov a aj deti. Stačí si len vybrať model, v ktorom budete vyzerať jednoducho skvele!


Prezentovaná ponuka bude dostupná v predajniach PEPCO od 23. února 2023 a platí do vypredania zásob. Ponuka v predajniach sa môže líšiť v množstve a dostupnosti sortimentu. Fotografie zobrazujú príklady vzorov produktov a môžu sa mierne líšiť od skutočnosti.

Mohlo by sa vám tiež páčiť: